Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Zveme vás na seminář pro rodiče

ZNAKOVÁ ŘEČ PRO BATOLATA

PROGRAM BABY SIGNS®                    

KDY:          25.10. 2008, 14 – 16 hodin

KDE:           Šatov u Znojma

Možná jste o znakování se slyšícími batolaty slyšeli v Událostech na ČT1, nebo jste o něm četli v některém z časopisů. V Česku je to novinka, ve světě se používá už přes dvacet let. Teď přichází i k vám.

Už jste někdy přemýšleli o tom, co vám chce vaše nemluvně říci nebo proč pláče?

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím než je schopné mluvit. Znakující miminka tak získávájí jedinečnou možnost se podělit o svůj svět se svými nejbližšími a rodiče si užívají větší pohody, která zavládne, když se dozví co jejich ratolest chce bez slziček a nářku.

Přínosů znakování s dětmi je mnoho ... od snížení frustrace a vytvoření větší důvěry mezi batolaty a jejich rodiči až po zvýšení IQ. Přijďte se spolu s ostatními rodiči naučit jak se domluvit s vaším nemluvnětem a otevřete si tak jedinečné okénko do mysli vašeho dítěte.

Program Baby Signs® je světově nejrozšířenější metoda znakové řeci pro batolata vyvinuta předními odborníky v oboru Dr. Lindou Acredolovou a Dr. Susan Goodwynovou a založena na jejich dlouholetém vědeckém výzkumu.

Cena: 799 Kč včetně Kompletní sady pro začátečníky

Přihlášky na tel.: 723 335 263 nebo na    

                             michaela-babysigns@seznam.cz

Více informací o programu: www.babysigns.cz